wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt

O firmie

O firmie Antykuna

Firma Antykuna.pl skuteczne odstraszacze gryzoni znajduje się w Wieliczce przy ulicy Pięknej 3. Nasza firma od 2008 roku zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz montażem ultradźwiękowych odstraszaczy gryzoni. Urządzenia, które oferujemy działają na kuny, myszy, łasice skutecznie odstraszając je.
Produkty są wodoodporne oraz emitują dźwięki o zmiennej częstotliwości, do których zwierzęta nie są w stanie przyzwyczaić się. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty przeznaczone do zabezpieczenia: domu, ogrodu, parkingu oraz samochodu. Ponadto oferujemy kompleksową obsługę klienta, począwszy od pomocy w doborze urządzenia po jego montaż.
Współpracujemy zarówno z klientem detalicznym jak i hurtowym. Do stałej współpracy zachęcamy: serwisy samochodowe, sklepy motoryzacyjne, składy budowlane oraz sklepy ogrodnicze. Nasi specjaliści zawsze służą Państwu pomocą.

Dlaczego my?

Firma Antykuna produkuje markowe odstraszacze ultradźwiękowe, które emitują dźwięk o częstotliwości niesłyszalnej dla człowieka. Posiadamy w naszej ofercie urządzenia przeznaczone do zabezpieczania domów, pojazdów, parkingów oraz ogrodów. 
Dla wymagających klientów powstał nasz System Antykuna, który stanowi spersonalizowaną ofertę odstraszaczy. Gwarantuje kompleksowe zabezpieczenie danego budynku, aby nieproszone zwierzęta nie mogły dostać się do jego środka.
 

Czym charakteryzują się nasze odstraszacze?


Urządzenie nie wpływa ujemnie na działanie innych urządzeń tj. odbiorników radiowych i telewizyjnych, systemów alarmowych, detektorów dymu i ognia oraz innych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Nie emituje promieniowania elektromagnetycznego, mikrofalowego – emituje fale ultradźwiękowe (impulsy) o bardzo małej mocy przez co nie jest szkodliwe dla zdrowia ludzi i zwierząt. Może rozpraszać uwagę wtedy, gdy jest zamontowany zbyt blisko układu słuchowego człowieka.
 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu