Zwierzęta nie zawsze przyjazne dla człowieka

Zwierzęta nie zawsze przyjazne dla człowieka

Mowa o kunach, które potrafią spędzić sen z oczu wielu kierowcom oraz domownikom. Nie chcesz dłużej żyć w strachu czy Twoja instalacja elektryczna w samochodzie zostanie zniszczona? Firma Antykuna ma na to skuteczne sposoby.

Fałszywy „przyjaciel” samochodów

Pomimo przyjaznego wyglądu, gryzonie potrafią wyrządzić wiele szkód. Zwierzęta te wyjątkowo upodobały sobie samochody zarówno nowe jak i starsze modele.

Kuny potrafią przedostać się do komory silnika i przegryźć okablowanie, uniemożliwiając dalszą jazdę samochodem. Właściciele, którzy zmuszeni są wymienić uszkodzone części, szukają sposobów jak uchronić się przed kolejnymi problemami i stratami finansowymi.

Kuny leśne w naturalnym środowisku

W internecie można znaleźć wiele sposobów, jak zapobiegać dostaniu się tych ssaków do naszego pojazdu, ale większość z nich niestety bywa bezskuteczna.

Sprawdzonym i w 100% efektownym rozwiązaniem jest zainstalowanie odstraszaczy ultradźwiękowych.

Dynamicznie rozwijająca się firma Antykuna jest sprawdzonym polskim producentem tych urządzeń. Firma cieszy się dużymi sukcesami na rynku motoryzacyjnym oraz budowlanym.

W jej ofercie znajduje się kilkanaście modeli skutecznych odstraszaczy samochodowych, które emitują zmienną częstotliwość ultradźwięków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz dbając o komfort podczas jazdy, firma Antykuna do swojej oferty dołączyła NOWOŚCI.

Urządzenia ON/OFF charakteryzują się trybem cichym, który polega na wyłączaniu się odstraszacza w trakcie jazdy, co powoduje jej większy komfort.

Zarówno starsze, jak i nowsze auta są narażone na atak gryzoni

Odstraszacz działa podczas postoju samochodu, natomiast WYŁĄCZA SIĘ po uruchomieniu silnika. Dzięki czemu dźwięki nie drażnią kierowców w trakcie jazdy, co jest jego dużym atutem. Ponadto urządzenie jest tak skonstruowane, że nie dopuszcza do całkowitego rozładowania akumulatora, dzięki czemu kierowca nie musi zastanawiać się czy jego pojazd zostanie uruchomiony.

Czy problem z kunami dotyczy tylko właścicieli aut?

Kuny stanowią problem nie tylko dla właścicieli samochodów, ale także dla ogrodników i domowników. Gryzonie te prowadzą nocny tryb życia i niejednokrotnie potrafią uprzykrzać życie mieszkańcom miast i wsi. Są wyjątkowo hałaśliwe i psotliwe, a ich nocne wybryki mogą kosztować nas sporo szkód.

Warto zabezpieczyć ogród, zanim będzie za późno…

W zwalczaniu tych problemów również świetnie radzi sobie firma Antykuna, wprowadzając na rynek wiele profesjonalnych produktów. W swojej ofercie posiadają urządzenia chroniące domy ( na zewnątrz oraz w środku – na poddaszu ), ogrody, parkingi ( w centrach handlowych, przychodniach lekarskich, osiedlach itp. ), z możliwością ich montaży na różnorakie sposoby ( stawiając na podłożu, montując do ściany lub podłoża, wbijając do ziemi ) oraz na różnych wysokościach. Urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne.

Kompleksowe zastosowanie urządzeń Antykuna.pl jest gwarancją skutecznej ochrony przed gryzoniami w szczególności przed kunami.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Antykuna.pl i sprawdź szczegóły!

ANTYKUNA.PL Paweł Luberda Skuteczne Odstraszacze Gryzoni
ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka
tel. 607 403 777
biuro@antykuna.pl


Zobacz naszą ofertę!