Zwierzęta nie zawsze przyjazne dla człowieka. Jak sobie poradzić?

Zwierzęta nie zawsze przyjazne dla człowieka. Jak sobie poradzić?

Z pozoru miłe i przyjazne, w rzeczywistości spędzają sen z powiek wielu kierowcom oraz domownikom. Mowa o kunach, które sieją postrach i potrafią wywołać sporo kosztownych i zupełnie niepotrzebnych szkód. Nie chcesz dłużej żyć w strachu przed uszkodzeniem instalacji elektrycznej w Twoim samochodzie lub ogrodzie? Firma Antykuna ma na to skuteczne sposoby.Fałszywy “przyjaciel” samochodów

Kuny są stosunkowo niewielkie, ale zazwyczaj oznaczają wielkie problemy. Zwierzęta te szczególnie upodobały sobie samochody – zarówno starsze, jak i zupełnie nowe modele. Kuny potrafią wejść do komory silnika i przegryźć okablowanie, uniemożliwiając dalszą jazdę samochodem. Właściciele aut, którzy zmuszeni są wymienić uszkodzone części, szukają sposobów, jak uchronić się przed kolejnymi problemami i stratami finansowymi.

Ultradźwiękowe odstraszacze świetnie sprawdzają się na parkingach.

W internecie można znaleźć wiele sposobów, jak zapobiegać dostaniu się tych ssaków do naszego pojazdu, ale większość z nich niestety bywa bezskuteczna. Sprawdzonym i w 100% efektownym rozwiązaniem jest zainstalowanie odstraszaczy ultradźwiękowych.

Dynamicznie rozwijająca się firma Antykuna jest sprawdzonym polskim producentem tych urządzeń. Firma cieszy się dużymi sukcesami na rynku motoryzacyjnym oraz budowlanym. W jej ofercie znajduje się kilkanaście modeli skutecznych odstraszaczy samochodowych, które emitują zmienną częstotliwość ultradźwięków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz dbając o komfort podczas jazdy, firma Antykuna do swojej oferty dołączyła NOWOŚCI.

Odstraszacze ON/OFF zwiększają komfort jazdy przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo.

Urządzenia ON/OFF charakteryzują się trybem cichym, który polega na wyłączaniu się odstraszacza w trakcie jazdy, co powoduje jej większy komfort. Odstraszacz działa podczas postoju samochodu, natomiast WYŁĄCZA SIĘ po uruchomieniu silnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dźwięki nie drażnią kierowców w trakcie jazdy, co jest jego dużym atutem. Ponadto urządzenie jest tak skonstruowane, że nie dopuszcza do całkowitego rozładowania akumulatora.Czy problem z kunami dotyczy tylko właścicieli aut?

Kuny stanowią problem nie tylko dla właścicieli samochodów, ale także dla ogrodników i domowników. Gryzonie te prowadzą nocny tryb życia i niejednokrotnie potrafią uprzykrzać życie mieszkańcom miast i wsi. Są wyjątkowo hałaśliwe i psotliwe, a ich nocne wybryki mogą kosztować nas sporo szkód.

Warto zadbać o profesjonalne zabezpieczenia w walce z kunami.

W zwalczaniu tych problemów również świetnie radzi sobie firma Antykuna, wprowadzając na rynek wiele profesjonalnych produktów. W swojej ofercie posiadają urządzenia chroniące domy (na zewnątrz oraz w środku – na poddaszu), ogrody, parkingi (w centrach handlowych, przychodniach lekarskich, osiedlach itp.), z możliwością ich montaży na różnorakie sposoby (stawiając na podłożu, montując do ściany lub podłoża, wbijając do ziemi) oraz na różnych wysokościach. Urządzenia są odporne na warunki atmosferyczne.

Kompleksowe zastosowanie urządzeń Antykuna.pl jest gwarancją skutecznej ochrony przed gryzoniami w szczególności przed kunami.

Zobacz naszą ofertę!