Urządzenia Antykuna

Urządzenia Antykuna

Zajmujemy się dystrybucją odstraszaczy przeciwko kunom i innym gryzoniom. Nasza oferta obejmuje urządzenia do samochodów, na parkingi, do ogrodów oraz do domów – w różnych wariantach. Znajdą się nawet takie modele, które mogą być zasilane solarnie. Dzięki temu chronią całkowicie za darmo, niezależnie od warunków pogodowych.

Odstraszacze Antykuna to doskonałe zabezpieczenie przeciwko szkodnikom powodującym zniszczenia. Są bezpieczne dla ludzi i nie pobierają dużo prądu. Koszt ogranicza się do paru złotych miesięcznie, przy założeniu, że działają 24 godziny na dobę.

Kuny potrafią stwarzać gigantyczne zagrożenie, mimo swojego niepozornego wyglądu.

Urządzenia są proste w montażu, nie szkodzą środowisku i gwarantują 100% ochrony przed szkodnikami. Emitują ultradźwięki niesłyszalne dla człowieka, które skutecznie zniechęcają kuny i gryzonie do buszowania po dobytku.

Warto zabezpieczyć się, zanim zaistnieje potrzeba wypędzania szkodników ze swojego strychu lub poddasza. Wtedy sprawa jest zdecydowanie cięższa, gdyż zwierzęta mogą próbować wyrządzić większe szkody, ponieważ będą zmuszone do opuszczenia ciepłego miejsca pobytu.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to odstraszacze Antykuna mogą znaleźć się również w Twoim sklepie! Stanowią dobre rozszerzenie oferty, zwłaszcza jeśli zajmujesz się akcesoriami samochodowymi lub budowlanymi. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji!

Antykuna – pozbądź się szkodników raz, dwa!
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Antykuna.pl i sprawdź szczegóły!

ANTYKUNA.PL Paweł Luberda Skuteczne Odstraszacze Gryzoni
ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka
tel. 607 403 777
biuro@antykuna.pl


Zobacz naszą ofertę!