Montaż urządzenia ultradźwiękowego, a gwarancja samochodu

Montaż urządzenia ultradźwiękowego, a gwarancja samochodu

Gwarancja ma zabezpieczyć właściciela fabrycznie nowego auta na wypadek ewentualnych awarii. Co ciekawe, nie jest ona wymogiem prawnym. Oznacza to, że umowa zawarta pomiędzy konsumentem a sprzedawcą jest dobrowolna i może być swobodnie regulowana przez firmę, od której kupujemy dany produkt. Warto przyjrzeć się takiemu dokumentowi, ponieważ może on nie uwzględniać wszystkich podzespołów w naszym świeżo zakupionym pojeździe.

Bardzo wiele osób stresuje się utratą gwarancji swojego samochodu, podczas montowania nieoryginalnych części lub dodatkowych elementów. Nasze urządzenia ANTYKUNA nie naruszają gwarancji żadnego samochodu. Są w pełni bezpieczne i nie kolidują z żadnym układem.

Montaż przy komorze silnika nie powoduje żadnych uszczerbków w funkcjonowaniu.

Nasza firma oferuje bezpłatną poradę, dzięki której będą Państwo w stanie podpiąć odstraszacz bez żadnych problemów. Urządzenie nie wpływa negatywnie na działanie układu elektrycznego lub jakiegokolwiek innego elementu w samochodzie – działa w pełni niezależnie, pobierając jedynie ułamek energii, którą pojazd gromadzi w akumulatorze.

Antykuna – pozbądź się szkodników raz, dwa!
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Antykuna.pl i sprawdź szczegóły!

ANTYKUNA.PL Paweł Luberda Skuteczne Odstraszacze Gryzoni
ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka
tel. 607 403 777
biuro@antykuna.pl


Zobacz naszą ofertę!