Kuny niszczą samochody!

Kuny niszczą samochody!

Uszkodzenie auta nie zawsze przejawia się tylko nieodpalającym silnikiem. Często przegryzione przewody mogą stanowić śmiertelny problem w trasie, kiedy będziemy pędzić z dużą prędkością. Niesprzyjające warunki atmosferyczne dodatkowo wszystko utrudniają, dlatego należy mieć się na baczności.

Kuny poszukują schronienia dla siebie i swoich młodych przez cały rok. Stają się wyjątkowo wytrwałe w swoich poszukiwaniach, kiedy warunki atmosferyczne zmuszają je do znalezienia ciepłego i suchego miejsca. Zima jest idealnym przykładem ich determinacji i sprawia, że w tym sezonie bardzo łatwo o uszkodzenie samochodu, bądź zagnieżdżenie się zwierzęcia w naszym domu. Zadomowiona kuna nie da się łatwo przepędzić!

W zimę szczególnie wytrwale szukają schronienia przed zimnem.

Gorące silniki stanowią dla nich fenomenalne źródło ciepła – właśnie dlatego kuny bardzo często wślizgują się pod maskę samochodu i spędzają tam tyle czasu, ile tylko są w stanie. Znane są z wyrządzania szkód, więc niestraszne są im przewody w pojeździe, których uszkodzenie może prowadzić do stworzenia śmiertelnego zagrożenia podczas jazdy, lub całkowitego uniemożliwienia uruchomienia samochodu. W kryzysowych sytuacjach może to być tragiczne w skutkach, a koszty naprawy mogą okazać się kolosalne!

Wycieki płynów, kompletna dewastacja niektórych komponentów auta i pozostawione odchody oraz zabrudzenia prowadzą do bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Warto zabezpieczyć swój dom oraz samochód przed tymi gryzoniami, za pomocą ultradźwiękowych odstraszaczy. Wytwarzają one dźwięki niesłyszalne dla człowieka, nadając na częstotliwości nieosiągalnej dla naszego ucha. Kuny trzymają się od tego z daleka, a całość jest bardzo prosta do podłączenia bezpośrednio pod akumulator bądź gniazdo w domu.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Antykuna.pl i sprawdź szczegóły!

ANTYKUNA.PL Paweł Luberda Skuteczne Odstraszacze Gryzoni
ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka
tel. 607 403 777
biuro@antykuna.pl


Zobacz naszą ofertę!


Analytics by Conversios