Kamperem w nieznane dzięki systemowi ANTYKUNA!

Piękne są marzenia o długim wyjeździe własnym kamperem! Można przemierzać nieodkryte wcześniej zakamarki polskich, jak i zagranicznych dróg! Niezależność, komfort i możliwość zatrzymania się praktycznie wszędzie! To wszystko faktycznie brzmi niesamowicie, ale warto pomyśleć o czyhających na nasz silnik zagrożeniach!

Czy pomyśleliście o niebezpieczeństwach wynikających z braku odpowiedniego zabezpieczenia komory silnika? Na szczęście nasza firma ma na to doskonały i sprawdzony sposób, dzięki któremu obawa przed kunami, szczurami i innymi gryzoniami nie będzie Wam spędzać snu z powiek! 

Odstraszacz Zespolony Akumulatorowy

Niezawodny akumulatorowy odstraszacz, działający dokładnie we wszystkich miejscach pozbawionych dostępu do prądu lub gdy jest on po prostu wyłączony! To jeden z najbardziej cenionych produktów przez naszych Klientów. Nie musisz martwić się o dostęp do prądu! Ładowanie urządzenia zajmuje 24 godziny, ale dzięki temu możesz pozwolić sobie na komfortową podróż nawet do 7 dni! Łatwość w montażu, prostota obsługi i hermetyczny, odporny na warunki pogodowe akumulator cieszy się dużym zainteresowaniem. Odstraszacz możesz umieścić na zewnątrz, aby chronił obszar dookoła przyczep jak i wewnątrz, chroniąc miejsca narażone na dostanie się kuny! Sam decydujesz gdzie go umieścić, działa na obszarze do 10m!

Zobacz produkt w naszym sklepie: https://kuny.pl/product/odstraszacz-zespolony-akumulatorowy/

Odstraszacz samochodowy podwójny zespolony

Odstraszacz do pojazdu stworzony specjalnie z myślą o samochodach, z dużą przestrzenią w komorze silnika. Wbudowany zaawansowany mikroprocesor jest zaprogramowany na emitowanie zmiennych ultradźwięków by atakować słuch drapieżników. Dzięki dwóm głośnikom skutecznie je odstrasza, a poprzez swoją zmienność nie daje możliwości aby potencjalny drapieżnik mógł się do niego przyzwyczaić. Niesłyszalny dla człowieka idealnie nadaje się na długie trasy lub wieczór z książką przed kamperem! Urządzenie zapewnia również ochronę wszystkich schowków znajdujących się w pojeździe.

Zobacz produkt w naszym sklepie: https://kuny.pl/product/odstraszacz-samochodowy-podwojny-zespolony/

Odstraszaczowi ANTYKUNA zaufało już tysiące kierowców, dlatego wiemy, że cieszy się on dużą niezawodnością! Co ciekawe, nasze narzędzie chroni nie tylko kampery, ale również wszelkie ciężarówki i TIRY! Warto pomyśleć o ochronie swojego auta, zanim dorobimy się niepotrzebnych kosztów jego naprawy. Dodatkowo zaznaczamy, że montaż odstraszacza w żaden sposób nie wpływa na utratę gwarancji pojazdu! Odstraszacze zaprojektowane są tak, aby komputer nie poinformował nas o żadnym błędzie.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, który prezentujemy na naszej stronie, by poczuć się w pełni wolnym podczas długich wyjazdów!


Analytics by Conversios