Antykuna – NIESZKODLIWE odstraszacze na kuny, krety, myszy oraz inne gryzonie!

Antykuna – NIESZKODLIWE odstraszacze na kuny, krety, myszy oraz inne gryzonie!

Odstraszacze ANTYKUNA są w pełni NIESZKODLIWE dla kun i w żaden sposób nie zagrażają ich życiu. Zwierzęta przyzwyczajają się do tego, że ludzkie domy oraz miasta gwarantują im ciepło, oraz pożywienie – przestają odczuwać potrzebę naturalnego przebywania w lasach.

Dźwięki emitowane na niesłyszanych częstotliwościach sprawiają zwierzętom dyskomfort, przez który opuszczają one nasze strychy, piwnice i inne ciepłe, domowe pomieszczenia. Są zmuszone powrócić do swoich NATURALNYCH siedlisk, gdzie prowadzą swój normalny, zaplanowany przez naturę tryb życia.

Nasze urządzenia nie szkodzą kunom w żaden sposób, ani nie zagrażają ich zdrowiu lub życiu. Emitowane dźwięki działają jako nieszkodliwy ODSTRASZACZ.

Zwierzęta te powinny przebywać wyłącznie na łonie natury – tam, gdzie żyły pierwotnie!

Nasza firma oferuje bezpłatną poradę, dzięki której będą Państwo w stanie podpiąć odstraszacz bez żadnych problemów. Urządzenie nie wpływa negatywnie na działanie układu elektrycznego lub jakiegokolwiek innego elementu w samochodzie – działa w pełni niezależnie, pobierając jedynie ułamek energii, którą pojazd gromadzi w akumulatorze.

Antykuna – pozbądź się szkodników raz, dwa!
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na Antykuna.pl i sprawdź szczegóły!

ANTYKUNA.PL Paweł Luberda Skuteczne Odstraszacze Gryzoni
ul. Piękna 3, 32-020 Wieliczka
tel. 607 403 777
biuro@antykuna.pl


Zobacz naszą ofertę!